O nás, naše historie, budoucnost i současnost

Kdo jsme?

Jsme mladá rozvíjející se společnost nabízející služby v oblasti prodeje, pronájmu a výkupu osobních automobilů včetně prodeje autodoplňků a ostatního příslušenství. Za dobu naší existence jsme získali již spousty spokojených zákazníků a věříme, že jedním z nich jste nebo budete i Vy.

Jako firma sídlíme v Praze, v ulici Budějovická 1126/9, avšak naši provozovnu, máme v Úvalech u Prahy v ulici Tyršova 2, kde nás můžete navštívit a prohlédnout si naší nabídku vozidel nebo si některé půjčit. Místo provozovny jsme si vybrali na Praze-východ, tak abychom vyšli vstříc, co největšímu počtu našich zákazníků z hlediska dobré a jednoduché dostupnosti a zároveň měli dostatek prostoru pro naše vozy.

Naše působnost

Na českém trhu působíme již od roku 2010. Za tuto dobu jsme rozšířili naši nabídku služeb z pouhého prodeje a výkupu vozidel i na služby pronájmu, půjčování vozidel a to jak krátkodobého, tak i dlouhodobého. V současné době jsme rozšířili naši nabídku služeb i o prodej autodoplňků a příslušenství. Od samého začátku spolupracujeme s našimi nejvýznamnějšími partnery a to společností Cebia, spol. s r. o. a Allianz pojišťovna, a. s. Firma Cebia je zárukou, že u nás zakoupíte vždy důkladně prověřené vozidlo, které není v registru odcizených vozidel. S firmou Allianz a jejím pojištěním, budete mít na cestách větší pohodu a jistotu z bezproblémové jízdy, kdy za Vámi stojí jedna z největších pojišťoven.

Co Vám můžeme nabídnout?

Naše služby v současné době zahrnují prodej, pronájem a výkup vozidel včetně prodeje autodoplňků a příslušenství. Aktuální nabídku autodoplňků a příslušenství si můžete prohlédnout v samostatném e-shopu CP-PARTS.CZ. Budeme se těšit na Vaši objednávku.
Jako novinku poskytujeme servis vozidel a to jak pro fyzické osoby, tak i pro velké firmy s celými flotilami vozidel. Věříme, že tyto služby nejsou poslední v našem portfoliu a že i nadále budeme pokračovat v rozšiřování a zkvalitňování našich služeb.

Finance a pojištění

Mezi naše další nabízené produkty můžeme zařadit finanční a pojišťovací služby. Vše vyřešíte u nás pohodlně z naší kanceláře. Zprostředkujeme Vám jak získání úvěru nebo leasingu na nákup vozu, tak i výhodné pojištění vozidel. Pro financování nákupu vozu spolupracujeme s firmou Essox s. r. o.. Povinné nebo havarijní pojištění Vám zajistíme u společnosti ČSOB Pojišťovna a. s.

Naši obchodní partneři

Za spolupráci v poskytování služeb děkujeme zejména naším nejvýznamnějším partnerům a to společnostem Cebia, spol. s r. o. a ČSOB Pojišťovna a. s..
Taktéž inzerujeme a spolupracujeme s inzertním serverem Mobile.de