Služby - prodej, pronájem osobních a nákladních vozů

Zprostředkování nákupu vozidla

Společnost CP Automobile nabízí službu zprostředkování nákupu vozidla. Pomocí našeho makléře zprostředkujeme nákup vozidla dle Vaší poptávky. Pokud vozidlo nenajdete v naší prodejní nabídce, nabízíme Vám služby našeho makléře, který vozidlo dle Vašich požadavků vyhledá a stanoví konečnou prodejní cenu - nutné složení zálohy na koupi vozidla. Začneme poptávat vozidla dle Vašeho výběru, které Vám budou následně zaslány ke schválení. Vozidlo projde předprodejní kontrolou – kontrola technického stavu, stavu km, financování,odcizení a VIN. Zajistíme administraci spojenou s prodejem a přihlášením vozidla.

Zprostředkování prodeje vozidla

Nabízíme zprostředkování prodeje Vašeho vozidla za 5% provizi z celkové ceny. Náš prodejní technik po prohlídce stanoví cenu dle Vašich požadavků, za kterou bude vozidlo poté nabízeno na inzertních serverech v České republice (po dohodě EU) a nabídnuto našim obchodním partnerům s kterými spolupracujeme.

Na základě zprostředkovatelské smlouvy zajistíme prodej Vašeho vozu, zajistíme kupní smlouvy a vše potřebné k prodeji vozidla. Vozidlo Vám zůstane stále k dispozici a ve Vašem vlastnictví, pouze se dostavujete na sjednané prohlídky s potencionálními klienty. Zprostředkovatelskou smlouvu je možné zaslat emailem. Doklady potřebné k zprostředkování prodeje jsou velký a malý technický průkaz od vozidla a doklad totožnosti k prokázání vlastnictví vozidla.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na jednom z uvedených telefonních čísel na stránce kontakty nebo na e-mailu info@cp-automobile.cz

Výkup vozidel

Vlastníte vůz, který chcete prodat? Neváhejte a kontaktujte nás, my ho od Vás rádi vykoupíme. Garantujeme Vám předání peněz ihned v hotovosti a nejvyšší možnou cenu vašeho vozu - záleží však na konkrétním stavu automobilu.

Vykupované vozidlo důkladně prověříme po právní a technické stránce. Zhodnotíme technický a vizuální stav vozu, poptávku po konkrétním typu vozidla a vypracujeme cenovou nabídku na odkup. Při uzavření obchodu zajistíme veškeré administrativní náležitosti spojené s prodejem vozidla (zhotovení kupní smlouvy, plná moc k převodu, aj.). Při koupi vozidla naší firmou za Vás přebíráme veškeré záruky spojené s prodejem vozidla (skryté vady, apod.).

Pro fyzické osoby nabízíme rychlé odkoupení vozidla bez zbytečného protahování. Vyplacení vozidla v hotovosti při podpisu kupní smlouvy. Neztrácíte čas s potencionálními klienty a finance s inzercí vozidla, vše vyřízeno rychle.

Pro firmy nabízíme odkoupení firemních flotil vozidel za zvýhodněných podmínek, zajištění veškerého administrativního servisu spojeného s prodejem. Při dlouhodobé spolupráci smluvní odkupní ceny.

Formulář výkupu vozidel

 • Nabízíme Vám:
 • - vyřízení veškeré administrace za Vás
 • - rychlé jednání a profesionalita
 • - peníze ihned a v hotovosti na místě
 • - vykoupení všech vozidel bez omezení stavu a stáří
 • - rychlé ocenění vozu
 • Při koupi požadujeme:
 • - fyzická osoba - občanský průkaz
 • - podnikající fyzická osoba - živnostenský list
 • - právnická osoba (firma) - výpis z obchodního rejstříku, který nesmí být starší než 6 měsíců
 • - velký technický průkaz od vozidla
 • - osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz)
 • - platné povinné ručení na dobu neurčitou